KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16087294
nr 1608 7294
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Akvarell, Träd. Signerad, daterad 1885, med dedikation, 22x15 cm, yttermått inklusive ram: 28x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:20:49
25/3 15:34:12
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm